Termální lázně Sárvár

Lázně Sárvár

Na ploše 5 400 m2 se nachází lázně Sávár s relaxačními bazény s termální vodou i s čirou vyhřívanou vodou, tobogány a skluzavky. Lázně jsou propojené s hotelem Park Inn Sárvár, se kterým tvoří harmonický celek ubytování a relaxace. Kombinace ubytování v hotelu Park Inn Sárvár, relaxace v lázních Sárvár a poznávání tohoto koutu Maďarska určitě naplní vaše požadavky na pohodovou dovolenou.

Podobné zařízení najdete na Slovensku v Bešeňové. V tamním Thermal Parku Bešeňová (nový název je Gino Paradise Bešeňová) je 8 termálních bazénů, několik relaxačních bazénů, nová adrenalinová zóna s nejdelšími tobogány na Slovensku, s bazénem s umělými vlnami a s dětským vodním hradem.

Bazény, tobogány a skluzavky

Během celého roku jsou v provozu v části Léčebné lázně se 3 vnitřními bazény a 2 vnějšími  termální bazény. V nově postavených Rodinných lázních, které jsou zaměřěné na rodiny s dětmi,  jsou celoročně v provozu 2 dětské bazény se skluzavkama, velké jacuzzi, krytý bazén s umělými vlnami, plavecký bazén a 3 velké skluzavky. V průběhu letní sezony jsou v provozu tyto venkovní bazény - bazén se skluzavkou, bazén pro děti s vodním hradem a skluzavkou, bazén pro nejmenší děti s atrakcemi, bazén s vlnobitím a léčebný bazén.

Další služby

Wellness centrum nabízí různé druhy masáží - klasické, thajské, wellness masáže, koupele, zábaly nebo východní procedůry. Pro milovníku sportu a pohybu lázně Sárvár nabízí moderně vybavené fitness centrum, aerobik, vodní gymnastiku, Nording walking nebo různá venkovní sportoviště. Můžete se zapojit do programu pilates, různých dýchacích cvičení, osobní trénink, a do spousty dalších cvičení.

Lazne Sarvar 1Lazne Sarvar 2Lazne Sarvar 3Lazne Sarvar 4Lazne Sarvar 5Lazne Sarvar 6Lazne Sarvar 10Lazne Sarvar 7Lazne Sarvar 8Lazne Sarvar 9Lazne Sarvar 11

Nezávazný rezervační formulář:* hvězdičkou a tučně jsou zvýrazněné povinné údaje.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.