Hotel Park Inn Sárvár

Pobyty v hotelu Park Inn Sárvár

Hotel Park Inn Sárvár patří do sítě hotelů skupiny Park Inn a Carlson-Rezidor Hotel Group, pro které je charakteristická modernost, barevnost a přizpůsobení se přáním zákazníků, kde je velmi vyvážená kvalita a cena. Hotel byl postavený v roce 2006 a zakládá si na přátelské atmosféře. Hotel leží v centru východního Maďarska a jeho velkou předností je propojení s lázněmi Sárvár. Tímto vznikl dokonalý komplex ubytování a relaxace v termálních bazénech lázní, které nabízí spoustu léčebných programů.

Jestliže můžeme doporučit podobný komplex v Maďarsku, tak by to byl jednoznačně hotel Ramada Resort **** Budapešť s aquaparkem Aquaworld. Najdete zde výborné ubytování v jednom z nejkrásnějších měst v Evropě a zároveň relaxaci a zábavu v aquaparku.

Popis hotelu Park Inn Sárvár

V hotelu Park Inn Sárvár najdete 223 pokojů, které uspokojí ty nejnáročnější požadavky - můžete si vybrat ze standartních pokojů, rodinných pokojů, apartmánů a suit. Všechny pokoje mají:

  • zdarma WIFI připojení na internet
  • trezor, telefon,TV
  • fén, osuška, župan
  • koupelna se sprchovým koutem nebo s vanou
  • balkon

V hotelu Park Inn Sárvár je zaměřena pozornost na děti - je zde dětský koutek se spoustou hraček, dětské menu u švédských stolů, pro větší děti a dospělé je zde billiard, šipky, lední hokej, basketbalový simulátor, počítačové hry - Wii, Playstation. Hráči golfu určitě ocení golfový simulátor Full swing.

Velký důraz je kladený na gastronomii, v moderní restauraci La Caraffa jsou podávána maďarská a mezinárodní jídla formou švédských stolů. V Griffiti Lobby baru si můžete dát odpolední kávu nebo lehký oběd.

Hotel Park Inn Sárvár je přizpůsobený i pro konferenční služby s kapacitou konferenční místnosti až 300 osob s potřebným technickým vybavením. V hotelu je možno pořádat akce typů teambuilding, workshopy, galavečeře nebo představení produktů.

Hotel Park Inn SarvarPark Inn Sarvar -zeleny pokojPark Inn Sarvar - cerveny pokojPark Inn Sarvar - suitePark Inn Sarvar -La Caraffa restauraceLoby bar v hotelu park Inn SarvarPark Inn Sarvar Loby barPark Inn Sarvar - recepcePark Inn Sarvar - chodba do lazni SarvarPark Inn Sarvar - kulecnik a sipky v hotelove halePark Inn Sarvar - posezeni v hotelove hale

Nezávazný rezervační formulář:* hvězdičkou a tučně jsou zvýrazněné povinné údaje.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.